Обчисліть кількість речовини калій оксиду масою 940 грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Құрманов Айдар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(K2O) = 940 г

М(К2О) = 94 г/моль

Найти

n(K2O)

n(K2O) = m / M = 940 г / 94 г/моль = 10 моль