У якій кількості речовини міді міститься 9,03*10*23 атомів Купруму ​


Ответы на вопрос

Отвечает Климкин Никитос.

Ответ:

1,5 моль

Объяснение:

Дано:

N(Cu)=9,03×10²³

n(Cu)-?

Розв’язання

n(Cu)=N(Cu)/N(A),

N(A)=6,02×10²³моль⁻¹

n(Cu)=9,03×10²³ / 6,02×10²³=1,5 (моль)

Відповідь: n(Cu)=1,5 моль