Укажіть масу цинк нітриду ZN3N2 що міститься в кількості речовини його 5 моль (Ar(Zn)=65, (Ar(N)=14


Ответы на вопрос

Отвечает Тышкевич Влада.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Zn3N2)=5 моль

m(Zn3N2)-?

Розв*язок:

m=n×M , M(Zn3N2)=3×Ar(Zn)+2×Ar(N)=3×65+2×12=219 г/моль

m(Zn3N2)=5моль ×219г/моль=1095 г

Відповідь: m(Zn3N2)=1095 г