розв'язати задачу: знайти кількість речовини H2SO4 масою 245 г та число атомів Оксигену, що

міститься в даній порції речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4)=245г

Знайти:

n(H2SO4) - ?

N(O) - ?

1. Знайдемо кількість речовини H2SO4:

n=m÷M

M(H2SO4)=98

n(H2SO4) = 245÷98=2,5 моль

2. Знайдемо кількість молекул H2SO4:

N= Na×n, Na= 6,02×10^23

^ - це степінь

N(H2SO4)= 6,02×10^23 × 2,5= 15,05×10^23 молекул

3. Знайдемо масову частку оксигену у Н2SO4:

w(O) = 16×4÷98×100%= 65%

4. Знайдемо число атомів оксигену:

N(O) = 0,65 × 15,05×10^23 = 9,8×10^23 атомів