Визначте молекулярну формулу насиченоговуглеводню відносна пухлина перша якого за воднем 57​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

Объяснение:

DH2 (CnH2n+2) = M(CnH2n+2)/M(H2) = 57/2 = 28.5

14n+2 = 28.5

14n = 28.5-2

14n = 26.5

n =26.5/14 = 1.9≈2