4. До розчину масою 120 гр масовою часткою солі 10% долили воду об'ємом 50 мл. Яка масова частка

речовини у розчині?ТЕРМІНОВО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колдунов Ерасыл.

Ответ:

7,1

Объяснение:

Знаходимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%= 120*10/100=12 гр,") масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 120+50=170  12/170*100%=7,1%