Яку масову частку солі містить розчин, який отримано в результаті змішування 60г води та 5г солі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Катя.

Дано:

m(солі)=5г

m(води)=60г

w(солі)-?

Рішення:

1)m(розчину)=m(солі)+m(води)=5+60=65г.

2)w(солі)=m(солі)÷m(розчину)=5÷65=1/13≈8%

Відповідь: )w(солі)≈8%