У розчині масою 370 г міститься хлоридна кислота масою 23 г. Визначте масову чатску кислоти в

розчині. Помогите пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиченкова Анастасия.

Ответ:

Дано:

m(р.р)-23г

m(розч)-370г

Знайти:

w-?

Розв'язування:

w=m(р.р)/m(розч) × 100%=23/370×100%=6,2%

Відповідь:w-6,2%