Помогите пожалуйста решить химию! дам 30 балов! 1. До води масою 380г додали 20г цукру. Обчисліть

масову частку цукру в розчині. 2. Яка маса солі і яка маса води потрібні для приготування 200г 9%-го розчину солі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Задорожна Татьяна.

Ответ:

1. Решение

M(раствора) = m(воды) + m(сахара)

M(р-ра) = 380г+20г=400г

W(сахара) = m(сахара) : m(р-ра) *100%

W(сахара) =20г:400г*100%=5%

Ответ:5%

Объяснение:

W-массовая доля