Визначте об'єм водню який можна добути,якщо подіяти ортофосфатною кислотою на магній массою 360

г.СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Корьев Артур.

Ответ:

дано

m(Mg) - 360 g

--------------------

V(H2) - ?

2H3PO4 + 3Mg-->Mg3(PO4)2 +3H2

M(Mg) = 24 g/mol

n(Mg) = m/M = 360 / 24 = 15 mol

3n(Mg) = 3n(H2) = 15 mol

n(H2) = 15 mol

V(H2) = n(H2) * Vm = 15 * 22.4 = 336 L

ответ 336 л

Объяснение: