Укажіть кількість атомів Гідрогену в метані СН⁴ кількістю речовини 2,5 моль:


Ответы на вопрос

Отвечает Яушева Кристина.

Ответ:

60,2 * 10^23

Объяснение:

6,02 * 10^23 моль^-1 * 2,5 моль = 15,05 * 10^23 молекул CH4

n(CH4) = 4n(H

N(H) = 15,05 * 10^23 * 4 = 60,2 * 10^23