Срочно, розв'яжіть пж) Вищий оксид елемента, що утворює сполуку гідрогену RH3, має молекулярну

масу 182. Який це елемент? Скільки у нього нейтронів?

Ответы на вопрос

Отвечает Шляпникова Вероника.

Ответ:

Гафній, 35 нейтронів

Объяснение:

Mr (H3)=3

Mr (R) = 182-3=179

Mr (Hf) = 179

Hf має 72 протони та електрони 72+72=144

179-144= 35 нейтронів