СРОЧНО ДАЮ 15БАЛОВ Напишіть рівнянняреакцій що відповідають таким перетворенням:

Ca-CaO-Ca(OH)2;S-SO2-H2SO3.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбаева Айгерим.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3