11. (3 бали) Задача. У якому з оксидів масова частка Хрому більше: Хром(ІІ) чи оксиді Хром(ІІІ)

оксиді? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Насырова Лиана.

W(CrO)=52/68=0,76=76%

W(Cr2O3)=2*52/152=0,68=68%

Масова частка Хрому більше в сполуці Хром(ІІ) оксиді - CrO