Яка маса осаду утвориться при взаємодії калій хлорида з 170 г 30% розчину арґентм нітрата ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мешкова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(AgNO3)=30 %

m(раствора)=170 г

Найти

m(AgCl)-?

Решение

Запишем уравнение протекающей реакции:

AgNO3+KCl=AgCl(осадок)+KNO3

m(AgNO3)=w(раствора)*w(AgNO3)/100=170*30/100=51 г

n(AgNO3)=m/M=51/170=0,3 моль

n(AgNO3)=n(AgCl)=0.3 моль

m(AgCl)=n*M=0.3*143,5=43.05 г