Написати рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення

Залізо-ферум(2)сульфат-ферум(2)гідроксид-ферум(2)хлорид-цинк хлорид-магній хлорид-магній нітратПОМОГИТЕ ПРОШУУУУ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Маша.

Fe - FeSO4 - Fe(OH)2 - FeCl

Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2

FeSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Fe(OH)2

Fe(OH)2 + MgCl2 t= FeCl2 + Mg(OH)2

ZnCl2 - MgCl2 - Mg(NO3)2

Mg + ZnCl2 = MgCl2 + Zn

MgCl2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2HCl