20. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворен- ня, які відповідають

генетичному зв'язку між класами неорганічних сполук: а) Са – CaO – Ca(OH)2 – CaCO3 — CaSO4 б) С– СО2 — Н2CO3 – MgCO3 – MgCl2 — AgCI в) Al – Аl2O3 – Al2(SO4)3 — Al(OH)3 - Al2O3 - Al г) H3PO4 – Mg3(PO4)2СРОЧНО, ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Илья.

Ответ:

CaO= Ca+O

Ca (OH)=Ca+(OH)2

CaCO3=Ca + CO3

CaSO4=Ca+SO4

Объяснение:

Надеюсь Правильно