5.У якій масі води необхідно розчинити у 150 г цукру, щоб приготувати 60 % - ний розчин? Як

співвідносяться маси розчинника та розчиненої речовини? 6.До 500 г 33 % - ного розчину добавили 20 г розчиненої речовини. Яка масова частка речовини у новому розчині? 7.Обчислити масову частку солі у розчині, утвореному із 50 г солі та 130 мл води. Якою стане масова частка речовини, якщо добавити 20 мл води?

Ответы на вопрос

Отвечает Подольная Настя.

Відповідь:

5.

m(р-ну)=150*100/60=250г

m(H2O)=250-150=100г

m(реч)/m(р-ну)=150/250=3/5

6,

m(речов)=500*33/100=165г

m2(речов)=165+20=185г

m(р-ну()=500+20=520г

w=185*100/520=35,6%

7,

m(р-ну)=50+130=180г

w=50*100/180=27,8%

m2(р-ну)=180+20=200г

w2=50*100/200=25%

Пояснення: