До 150 г розчину з масовою часткою цукру 30% додали 25 г цукру. Визначте масову частку глюкози в

отриманому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Оля.

Ответ:

❤️

Объяснение:

m цукру в 150г = 150г*0.3=45г

m всього розчину = 150г+25г=175г

m цукру у 175г розчину = 45г+25г=70

W 70/175=0.4=40%