Допоможіть срочно обчислить масову частку кожного елемента в мармурі , склад якого відповідає

формулі CaCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:CaCO3

w = Ar(X) * a * 100%

Mr вещ-ва

Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100

w(Ca) = 40 * 1 * 100% = 40%

100

w(C) = 12 * 1 * 100% = 12%

100

w(О) = 16 * 3 * 100% = 48 %

100

Объяснение: