‼️Терміново‼️ 1. Допишіть рівняння реакції та установіть відповідність Тип реакції Півсхема

реакції обміну 1. Zn + HCl → заміщення 2. CaCO3 → розкладу 3. FeO + CO2 → 4. NaOH + H2SO3 → 2. Здійсніть хімічні перетворення С → CO2 → Na2CO3 → CaCO3 → CO2​

Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.

Ответ:

1. Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2 — реакція заміщення

2.CaCO3 = CaO + CO2 — реакція розкладу

3.FeO + CO = Fe + CO2

4. 2NaOH + H2SO3 = Na2SO3 + 2H2O — реакція обміну

2.C + O2 = CO2

2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

Na2CO3 + Ba(NO3)2 = 2NaNO3 + BaCO3

CaCO3 = CaO + CO2