Укажіть групу речовин, яка містить лише кислотні оксиди. *1 балK2O, CuO, P2O5СuO, CuCl2, BaS

;K2O, CaS, CuOSO3, SO2, CO2\ срочно дам 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Анжелика.

Ответ:

SO3, SO2, CO2

Доказательство:

SO3+H2O = H2SO4

SO2+H2O= H2SO3

CO2+H2O = H2CO3