Скільки грам солі утвориться під час нейтралізації 160г 30%-вої нітратної кислоти барій гідроксидом?


Ответы на вопрос

Отвечает Рассадин Денис.

0,76. х

Ba(OH)2+2HNO3=>Ba(NO3)2+2H2O

m(HNO3)=160×0,3=48г

n(HNO3)=48:63=0,76моль

х=0,76×1:2=0,38моль

m(Ba(NO3)2)=0,38×261=99,18г