Перетворіть схеми реакцій на хiмiчнi рiвняння, у відповіді послідовно без розділових знакiв

запишіть коефіцієнти перед формулами речовин: A) Fe,0, + C-Fe + COБ) SO2 + NaOH - Na,SO3 + H,0B) KNO, KNO₂ + O₂Г) Zn(OH)2 + H2SO4 → ZnSO4 + HO​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Fe2O3+3C =2Fe+3CO

SO2+2NaOH=Na2SO3+H2O

KNO3=KNO2+0.5O2

Zn(OH)2+H2SO4=ZnSO4+2H2O

удачи)