2. Який об'єм кисню необхідний для спалювання 200 мл етену​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Макс.
Всё решение на фото ниже…..

Отвечает Куренков Вячеслав.

Ответ: 0,6 л

Объяснение:

Дано:

V(C2H2) = 200мл = 0,2л

Знайти: V(O2)-?

0,2 л            x

C2H4   +   3O2 = 2CO2 + 2H2O

1 моль       3 моль

V= 22,4 л/моль    V = 3 * 22,4 = 67,2 л/моль

х = (0,2 * 67,2)/ 22,4 = 0,6л об'єм кисню необхідний для спалювання 200 мл етену​