Обчислити масові частки всіх елементів у сполуках з такими хімічними формулами: Na2O, Fe2 (SO4)3.

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Никита.

Відповідь:

Mr(Na2O) =2×23+1×16= 62

Mr(Fe2(SO4)3) = 2×56+12×32+12×16= 688

Пояснення: