Розрахуйте молярну масу кристалогідрату мідного купоросу CuSO4 і залізного купоросу FeSo4 × 7H20​


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CuSO4 * 7H20) = Mr(CuSO4) + Mr(7H2O) =

=  (64 + 32 + 16 * 4) + ( 7 * 1 * 2 + 7 * 16 ) = 144 + 126 = 270 г/моль

Mr(FeSO4 * 7H20​ ) = Mr(FeSO4) + Mr(7H2O) =

=  (56 + 32 + 16 * 4) + (14 * 1 + 7 * 16) = 152 + 126 = 278 г/моль