1. Суміш твердої речовини з водою, яка в воді не розчиняється: а)суспензії б)істинні розчини

В)емульсії г)колоїдні 2. Суміші твердої речовини з водою яка в ній розчиняється: а)суспензії б)істинні розчини В)емульсії г) аерозоль 3. Масова частка розчиненої речовини показує кількість грамів рочовини яка розчинена: а)в 100г води при певній тем б)100г розчину в)в 100г води при будь якій тем 4. Рочииність твердих речовин залежить: а)від температур б)від тем і Р в)від Р 5. До істиного розчину відносяться: а) кров лімфи молоко б)розчин NaCI оцтової кислоти розчин мідного купоросу в) крейда і вода олія і вода борошно і вода 6 Добре розчинні: а) CaC03 б)NaCI в)Ca(OH)2 7. На які фізичні властивості води впливають водневі зв"язки 8. Обчисліть масу залізного купоросу і води в розчині 400г з масовою часткою безводної солі 7%

Ответы на вопрос

Отвечает Ттофари Маша.

Ответ:

Суміш твердої речовини з водою, яка в воді не розчиняється, відноситься до:

а) суспензії

Суміші твердої речовини з водою яка в ній розчиняється:

б) істинні розчини

Масова частка розчиненої речовини показує кількість грамів речовини, яка розчинена:

а) в 100 г води при певній температурі

Розчинність твердих речовин залежить:

а) від температури

До істинного розчину відносяться:

б) розчин NaCl

Добре розчинні:

в) Ca(OH)₂

На які фізичні властивості води впливають водневі зв'язки:

Водневі зв'язки впливають на такі властивості води, як висока теплоємність, висока теплопровідність, висока поверхнева напруга та висока теплота пароутворення.

Для обчислення маси залізного купоросу і води в розчині, де масова частка безводної солі 7%, спершу знайдемо масу безводної солі в розчині:

Маса безводної солі = (7% / 100%) * 400 г = 0.07 * 400 г = 28 г

Отже, у розчині міститься 28 г безводної солі. Зазначимо масу води у розчині:

Маса води = 400 г (загальна маса розчину) - 28 г (маса безводної солі) = 372 г

Таким чином, маса залізного купоросу (FeSO4) у розчині дорівнює 28 г, а маса води у розчині дорівнює 372 г.

Объяснение: