Визначте кількість речовини Са(ОН)2 , якщо маса сполуки становить 14,8 г. Варіанти відповіді:а) 2

мольб) 0.2 мольв) 5 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

б) 0.2 моль

Объяснение:

Визначте кількість речовини Са(ОН)2 , якщо маса сполуки становить 14,8 г.

M(Ca(OH)2)=40+(16+1)•2=40+34=74г/моль

n(Ca(OH)2=m/M=14.8/74=0.2моль