2. Обчисліть відносну молекулярну масу сполук: C6H6, Cu2O, NO2, CaSO4, C6H12O6, NaNO3, C2H5OH,

Na2SiO3, Mg(OH)2, Fe2(CO3)3,Cu(OH)2, Cr2(SO4)3.

Ответы на вопрос

Отвечает Буряев Иван.
C6H6=12*6+6=78
Cu2O=64*2+16=144
NO2=14*2+16=46
CaSO4=40+32+16*4=136
C6H12O6=12*6+12+16*6=180
NaNO3=23+14+48=85
C2H5OH=12*2+5+16+1=46
Na2SiO3=46+28+48=122
Mg(OH)2=24+(16+1)*2=68
Fe2(CO3)3=56*2+(12+48)*3=292
Cu(OH)2=64+(16+1)*2=98
Cr2(SO4)3=52*2+(32+16*4)*3=392
(мб могут ошибки)