Суміш складається з 0,05 моль натрій гідроксиду NaOH і 6,02*(10*24) молекул води. Визнач масу суміші


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Антон.

Ответ:

Объяснение:

Для визначення маси суміші, необхідно знати масу натрій гідроксиду та масу молекули води.

Молярна маса NaOH складає 40 г/моль (натрій – 23 г/моль, кисень – 16 г/моль, водень – 1 г/моль), тому 0,05 моля NaOH має масу:

0,05 моль * 40 г/моль = 2 г

Маса однієї молекули води складає 18 г/моль. Тому маса 6,02*(10^24) молекул води дорівнює:

6,02*(10^24) молекул * 18 г/моль = 1,084*(10^26) г

Отже, маса суміші складається з суми мас натрій гідроксиду та води:

Маса суміші = 2 г + 1,084*(10^26) г = 1,084*(10^26) г

Отже, маса суміші складає близько 1,084*(10^26) г.