Доберіть коефіцієнти у відповідних рівняннях реакцій: 1)ВаО, = BaO + O, 2)CzH + O2 = CO2 + H2O

3)PbCl2 + NazS = PbS + NaCl 4)H2S + SO2 = S + H2O 5)N2O5 = NO2 + 0, 6)FeS2 + O2 = Fe2O3 + SOz помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

2BaO = 2Ba + O2

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

PbCl2 + Na2S = PbS + 2NaCl

2H2S + SO2 = 3S + 2H2O

2N2O5 = 4NO2 + O2

4FeS2 + 11O2 = 2Fe2O3 + 8SO2

Отвечает Egorov Dmitry.

1) Коефіцієнти для реакції 1: 1 ВаО, 1 BaO, 1 O 2) Коефіцієнти для реакції 2: 1 CzH, 2 O2, 1 CO2, 2 H2O 3) Коефіцієнти для реакції 3: 1 PbCl2, 1 NazS, 1 PbS, 1 NaCl 4) Коефіцієнти для реакції 4: 1 H2S, 1 SO2, 1 S, 2 H2O 5) Коефіцієнти для реакції 5: 1 N2O5, 2 NO2, 3 O 6) Коефіцієнти для реакції 6: 1 FeS2, 2 O2, 1 Fe2O3, 2 SOz

Объяснение: