Відносна густина за воднем насиченого одноатомного спирту 37. Визначте його молекулярну формулу,

складіть напівструктурні формули його ізомерів, назвіть їх.

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Елизавета.

n(CnH2n+1OH)= 37 * 2г/моль = 74г/моль

CnH2n+1OH = 74г/моль

12n + 1*2n + 1 + 16 + 1 = 74

14n = 56

n = 4

Значит формула спирта была бы C4H9OH. У него 4 разных изомера (на картинке).

1) бутанол-1

2) бутанол-2

3) 2-метилпропанол-1

4) 2-метилпропанол-2