Для приготування розчину масою 120 грамів, використали воду, масою 90 грамів та сіль. Визначте

масову частку солі в цьому розчині . ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурц Ярик.

Ответ:

Масова частка (відсотковий вміст) солі у розчині розраховується за формулою: масова частка солі (%) = (маса солі / маса розчину) × 100%.

Спочатку потрібно знайти масу розчину, скориставшись масою води та масою солі:

маса розчину = маса води + маса солі = 90 г + 120 г = 210 г.

Тепер можна розрахувати масову частку солі в розчині:

масова частка солі (%) = (маса солі / маса розчину) × 100% = (120 г / 210 г) × 100% = 57,1%.

Отже, масова частка солі в розчині складає 57,1%.