I варіант Обчисліть відносні молекулярні маси сполук: CaCO3, Zn(NO3)2, Fe(OH)3, (NH4) PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Таня.

Ответ:

Mr (CaCO3)=40+12+3x16=40+12+48=100

Mr Zn[(NO3)2]=65+3(14+3х16)=65+124=189

Mr Fe(OH)3 = 56+ 3*(16+1) =56+ 51= 107

Mr (NH4)PO4=(14+4)+31+4х16=18+31+64=113

Объяснение:

я