Під час фотосинтезу утворився вуглевод масою 231 г Яка маса води вступила в реакцію Скільки літрів

кисню утворилося

Ответы на вопрос

Отвечает Татаренко Артём.

Ответ:

Объяснение:

  х г                          231 г               у л

6Н2О +  6СО2   =  С6Н12О6   +   6О2

n = 6 моль               n=1 моль         n = 6 моль

M = 18 г/моль          M = 180 г/моль Vm = 22,4 л/моль

m = 108 г                  m = 180 г         V = 134,4 л

m(H2O)= 231 * 108 : 180 = 138,6 г

V(O2) = 231 * 134,4 : 180 = 172,48 л