У розчині об'ємом 0,8 л міститься розчинена речовина масою 175 г.Обчисліть масову частку розчиненої

речовини ,якщо густина розчину 1,1г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Вероника.

Ответ:

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до маси розчину:

масова частка = (маса розчиненої речовини / маса розчину) × 100%

За умовою задачі, маса розчину - це маса розчиненої речовини плюс маса розчинника (води):

маса розчину = 175 г + маса води

Об'єм розчину дорівнює 0,8 л, а густина розчину 1,1 г/мл, тому маса розчину може бути визначена наступним чином:

маса розчину = об'єм розчину × густина розчину

Замінюючи в формулі числові значення, отримуємо:

маса розчину = 0,8 л × 1,1 г/мл = 0,88 кг = 880 г

Тепер можна визначити масову частку розчиненої речовини:

масова частка = (175 г / 880 г) × 100% = 19,9%

Отже, масова частка розчиненої речовини дорівнює близько 19,9%.

Объяснение:

сорри что так не понятно, писала нейросеть

1 0
Отвечает Касперская Анна.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі вам потрібно використовувати формулу частки маси розчиненої речовини12:

w=M\m

де w - частка маси розчиненої речовини, m - маса розчиненої речовини, а M - маса розчину.

Масу розчину можна знайти, помноживши об'єм розчину на його густину:

M=V×ρ

де V - об'єм розчину, а ρ - густина розчину.

Підставляючи дані з умови задачі, отримуємо:

M=0.8×1.1=0.88 кг

w=0.175\0.88​×100%=19.89%

Відповідь: частка маси розчиненої речовини дорівнює 19.89%.

\ это дробь деления

Объяснение: