Обчисліть масову частку глюкози (%) в новоутвореному розчині, якщо до 400 г розчину, з масовою

часткою глюкози 3%, додали 15г глюкози​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.
1)400 х 0,03=12 (г)
2)400+15=415(г)
3)12:415=0.02891… х 100 =2.891