ТЕРМІНОВО Укажи масу цинк сульфату, який міститься в розчині масою 112 г із масовою часткою

розчиненої речовини 19,6 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Масова частка цинк сульфату у розчині дорівнює 19,6%, тобто з 100 г розчину 19,6 г цинк сульфату. Щоб знайти масу цинк сульфату в 112 г розчину, потрібно знайти кількість цинк сульфату у 112 г розчину, а потім перевести цю кількість у масу.

Кількість цинк сульфату у 112 г розчину:

19,6 г цинк сульфату / 100 г розчину × 112 г розчину = 22,03 г цинк сульфату

Тому маса цинк сульфату, що міститься в 112 г розчину, дорівнює 22,03 г.

Отвечает Жидик Ваня.

Дано:

m р-ну(ZnSO4) = 112 г

ω(ZnSO4) = 19,6%

Знайти:

m(ZnSO4) - ?

Розв'язання:

1) m(ZnSO4) = ω * m р-ну / 100% = 19,6% * 112 / 100% = 21,952 г.

Відповідь: Маса ZnSO4 становить 21,952 г.