У 500г розчину, насиченого при 20*С, міститься 120 г калiй нітрату. Визначте коефіцієнт розчинності​


Ответы на вопрос

Отвечает Куркина Леся.

m(растворителя)=500-120=380г

К=m(вещества)/m(растворителя)=120/380×100%=31,56%