Обчисліть об’єм вуглекислого газу (н.у.), маса якого дорівнює 2,2 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Тонких Ваня.

Ответ:

Объяснение:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

Знайдемо кількість речовини СО2:

n(CO2) = m(CO2)/М(СО2) = 2,2/44 = 0,05 моль

Вичислимо об’єм вуглекислого газу:

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 0,05 * 22,4= 1,12 л

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ: 1,12 л

Объяснение: