ДАМ 200 БАЛОВВ ЗА 5 МИН!!!!! срочно Завдання: визначити кількість молекул і атомів в речовині.

Порівняти в якій речовині їх більше. вот елементы: 1 моль нітроген (IV) оксиду та 22,4 л нітроген (IІІ) оксиду (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Егор.

Ответ:

вроде бы решается так

Объяснение:

дано:

n(NO2)= 1 моль

V(N2O3)= 22,4л

н.у

знайти:

Nатомів(NO2)

Nатоміа(N2O3)

Nмолекул(NO2)

Nмолекул(N2O3)

розв'язання:

Na= 6,92*10²³ моль-

Vm=22,4 л

n=N/Na → N=Na*n

n=V/Vm;

n(N2O3)=22,4/22,4= 1 моль

Nмолекул(N2O3)= 6,02*10²³моль- * 1моль= 6,02*10²³

Nмолекул(NO2)= 6,02*10²³моль- * 1моль= 6,02*10²³

NO2=3 атома всіх елементів (1 атом N + 2 атоми О)

N2O3= 5 атомів всіх елементів

Nатомів(N2O3) = Nмолекул * кількість атомів всіх елементів

N атомів(N2O3)= 6,02*10²³ * 5= 30,1*10²³

Nатомів(NO2)= 6,02*10²³ * 3= 18,06*10²³

відповідь:

Nатомів (NO2)= Nатомів(N2O3)

Nмолекул(NO2) < Nмолекул(N2O3)