Визначте число молекул, що містять в сульфур 4 оксиді об'ємом 6,72 л


Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Объяснение:

n(SO2)= V/Vm = 6.72/22.4= 0.3моль

N(SO2)= n•Na = 0.3•6.02•10²³ = 1,806•10²³ молекул