Визначте відносну густину Хлору Cl2 за киснем (02): Розв'язання задачі надіслати вчителю. 4, 44

2,219 22,19 44, 38​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Дана.

Ответ :

D(O₂) ≈ 2,219.

Объяснение :

M(Cl₂) = 2Aᵣ(Cl) = 2*35,5 = 71 г/моль.
M(O₂) = 2Aᵣ(O) = 2*16 = 32 г/моль.
D(O₂) = M(Cl₂) : M(O₂) = 71 г/моль : 32 г/моль = 2,21875 ≈ 2,219.
#SPJ1