Обчисліть масу (г) метилбутаноату, що утвориться внаслідок реакції естерифікації бутанової кислоти

масою 4,4 г

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

5.1 г

Объяснение:

PrCO2H + MeOH = PrCO2Me + H2O
n(PrCO2H) = m/M = 4.4 г / 88 г/моль = 0.05 моль
n(PrCO2Me) = n(PrCO2H) = 0.05 моль
m(PrCO2Me) = n*M = 0.05 моль * 102 г/моль = 5.1 г