Метал з ступенем окислення +2 масою 8 грамів прореагував із водою, у результаті реакції виділився

газ обємом 4.48 л за нормальних умов. Про який метал ідеться

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

Металл-гелий

Объяснение:

Me+2H2O=Me(OH)2+H2

n(H2)=V/Vm=4,48/22,4=0,2

M(Me)=8/0,2=4г