Встанови масу калій сульфіду K2S, кількість речовини якого дорівнює 29 моль. поможіть прошу одаю

останні 20/балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

Объяснение:

М(K2S) = 39 * 2 + 32 = 110 г/моль

m(K2S) = n(K2S) * М(K2S) = 29 * 110 = 3190 г