1) Відносна густина невідомого газу за воднем дорівнює 17. Визначте молярну масу цього газу.

Запишіть його хімічну формулу. 2) Обчисліть масу 1,204 *1023 (23 це степінь) атомів цинку

Ответы на вопрос

Отвечает Тарнавская Диана.

Объяснение:

1) Відносна густина невідомого газу за воднем дорівнює 17. Визначте молярну масу цього газу. Запишіть його хімічну формулу.

М(газу)= D•M(H2)= 17•2•1=34г/моль

М(H2S)= 2•1+32=2+32=34г/моль (запах тухлых яиц)

М(РН3)= =31+3•1=34г/моль (запах тухлой рыбы)

2) Обчисліть масу 1,204 *1023 (23 це степінь) атомів цинку

n(Zn)= N/Na = 1.204•10²³/6.02•10²³=0.2моль

m(Zn)=n•M = 0.2•64= 12.8г