1.Знайти молекулярну масу газу, якщо його густина за повітрям дорівнює 0,59. Молекулярна маса

повітря – 29.

Ответы на вопрос

Отвечает Полников Александр.

D = Mr (X) / 29 = 0.59

Mr (X) = 0.59 * 29 = 17.11

Ответ:

Молек. масса газа = 17.11