Дописати рівняння: C2H4+F2→ C2H2+Cl2 → C2H2+2Cl2 →CH=CH+2Cl2 → Суміш об'ємом 200л містить 40%

метану, 10% етену і 50% етину. Який об'єм кисню потрібен для спалювання цієї суміші? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малявкина Оля.

Ответ:

Объяснение:

C2H4 + 2F2 = C2F4 + 2H2

C2H2 + Cl2 = C2H2Cl2

C2H2 + 2Cl2 = C2H2Cl4

CН ≡ СН + 2Сl2 = CHCl2 - CHCl2

№2

Дано:

V(суміші) = 200л

w(СН4) = 40% або 0,4

w(С2Н4) = 10% або 0,1

w(С2Н2) = 50% або 0,5

Найти: V(O2) - ?

Відповідно до закону об'ємних відношень газів знаходимо об'єми складових газових сумішей

СН4 + 2О2 = СО2 + 2Н2О

VС2Н4) = V(суміші) * w(СН4) = 200 * 0,4 = 80 л

V(О2) = 80 * 2 = 160 л

С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О

V(С2Н4) =V(суміші) * w(С2Н4) = 200 * 0,1= 20 л

V(О2) = 20 * 3 = 60 л

2 С2Н2 + 5О2 = 4СО2 + 2Н2О

V(С2Н2) =V(суміші) * w(С2Н2) = 200 * 0,5 = 100 л

V(О2) = 100 * 5 = 500 л

Обчислимо об'єм кисню потрібен для спалювання цієї суміші

V(О2) = 160 + 60 + 500 = 720 л